Africology

KURUCUMUZ


Renchia Droganis | Kurucu & CEO

Metafizik terapist, şifacı ve yenilikçi, Renchia Droganis, Afrikoloji'nin CEO’su ve kurucusudur. Yıllarca süren araştırmalar, bilimsel çalışmalar ve kendine has doğal şifacı sezgileriyle Renchia, organik, dürüst ticaret ilkelerine dayalı ve etik olarak formüle edilmiş ürünlerden oluşan özgün bir spa merkezi kurdu.

Bizimkisi bir adanmışlık ve tutku öyküsü. Renchia'nın sık sık botanik bir simyacı olduğu düşüncesi ve tutkusuna bağlı olarak ruhu şifacılığa adanmıştır. Bugün, değerlerini ve spa sağlık ürünlerini bilinçli bir şekilde formüle etmeye devam ediyor.

Başarısı, Renchia'nın bir sonraki öğününü nereden bulacağını bilmediği bir dönemden, umutsuzluğun derinliklerindeki bir yerden doğdu. Büyük borçlar günlerini gölgelediğinde ve uykusunu çaldığında. Bu umutsuzluk döneminden sonra Renchia, kendisini ve çevresindeki kişileri yükseltecek gerçek bir iş yaratma kararlılığıyla içsel şifa sevgisini birleştiren bir büyüme serüvenine başladı. 

15 yıl boyunca metafizik danışmanı olarak çalışan Renchia, beden ve zihin arasındaki etkileşim hakkında engin bilgiye sahiptir. Kariyerine, önde gelen Güney Afrika şirketlerinde yaşam koçu ve bütünsel şifacı olarak başladı. Ayrıca, mağdurların mahkemede ifade verecek zihinsel gücü kendilerinde bulmalarına yardımcı olmak için savcılarla birlikte çalıştı.

Reiki ustası ve aromaterapist olarak eğitim aldıktan sonra, terapilerinde müşterileri için oldukça yararlı olduğu kanıtlanan özel yapım esansiyel yağlar içeren cilt bakım ürünleri kullanmaya başlamıştır. Sezgisel becerileri, malzeme seçiminde önemli bir rol oynamaktadır. Metafiziksel kavramları üretim alanına dahil etmeye çalışırken, enerji frekansları ve kristallerle çalışmaya devam ediyor. Meditasyonun gücü göz ardı edilemez ve çalışanları da karışım hazırlama ve harmanlama sırasında meditasyonun değerini tamamen özümsemiş durumdadır. 

Renchia, bir yandan evreni, doğayı ve zekasını onurlandırırken, diğer yandan da kendini tüketicileri güçlendirmeye ve bilinçli seçimler yapmalarına yardımcı olmaya adamıştır. Yıllarca süren araştırmalara dayanarak, kozmetiklerde kullanılan kimyasallar ve bunların insan vücudu üzerindeki etkileri hakkında derinlemesine bir bilgi birikimi edinmiştir. Özgünlüğü Afrikoloji üretim değer ilkelerinde de yer almaktadır.

Her zaman söylediği gibi kozmetik ürünler zarar da verebilir, iyileştirebilir de. Bu nedenle, tamamen doğal ve bütünsel cilt ve vücut bakım ürünleri formüle etmeyi tercih ediyor. İş dünyası ona paranın gelip geçici olduğunu, ancak doğruluğun kalıcı olduğunu öğretti. Formüllere dahil edilenler hakiki ürünlerdir, bu da çok daha pahalı malzemeler anlamına gelir, ancak bunlar çok daha üstün özelliklere sahip ürünlerdir.

Bir şifacı olarak, geçici bir şımartıcı deneyim yaşatmaktan ziyade, iyi şeyler yapmak amacıyla spa tedavileri oluşturmaya devam ediyor. Spa uygulamalarını tasarlama konusundaki uzmanlığı birçok yeni spa türü geliştirmesine olanak sağlıyor..