Africology

Etik ve hayvanlar üzerinde denenmemiştir – kazanç elde etmek için başkalarının canını yakmanın bir anlamı yok.

Doğayı ve şifa veren bitkileri bize sunma hünerini seviyoruz. Hayvan deneylerine kesinlikle karşıyız ve ürünlerimizin hiçbirini hayvanlar üzerinde test etmedik. Dermatolojik test protokolümüzde canlı insan derisi üzerinde test yapmayı tercih ediyoruz, ve yalnızca hayvanlar üzerinde teste gerek duyulmayan içerik maddelerini kullanıyoruz. İçerik maddelerimizin sert kimyasallar içermemesini sağlayarak ve en iyi doğal ve organik bileşenleri kullanarak formülasyonlarımız üstünde çalışmaktayız. Amacımız tüm cilde hassas ve değerli bir şekilde davranmaktır. Cilt bakımı ürünlerimiz biyolojik olarak aktif içerik maddeleri ile paketlendiklerinden dolayı, ürünlerimiz, zengin ve doğal bir denge sağlayarak, cildi besler ve destekler. Endokrin sisteminin faaliyetine değer veriyoruz ve cildimize sürdüğümüz şeyin bu hayati biyolojik sistemi hem destekleyebileceğini hem de parçalayabileceğini biliyoruz. Endokrin sisteminize zarar verebilecek östrojen taklit eden kimyasallardan ve plastiklerden kaçınıyoruz.


Sürdürülebilirliğin, cilt yönetiminin bir püf noktası olduğuna inanıyoruz, bu yüzden uzun vadede sağlığınız ve işlevselliğiniz ile uyumlu içerik maddelerini tercih ediyoruz.

Ürünlerimizin hızlı bir düzeltici olarak işlev göstermek yerine sağlığınızı desteklediğini bildiğimizden dolayı, Afrikoloji’nin günlük cilt rutininizin ayrılmaz bir parçası olmasını çok isteriz.