Africology

Afrikoloji: Afrika çalışması. Bütünlük, kabul, doğruluk ve hakikat için gayret gösterdiğimiz bir yer.

Yükselen bir doğa deneyimi olan Afrikoloji insanın eksiksiz bir bütün olma arzusunu anlar. İç güzelliğin cilt bakımının ötesine geçtiğini bildiğimiz için bütünsel yaklaşırız. Güney Afrika Hakikat ve Barış süreci bize kişisel bakımın zihni ve vücudu besleyen ve ruhu hakiki değerlere yükselten bir deneyim olduğunu öğretti. Gerçeği arayan, alanımızda hakikat ve bütünlüğü sağlayan aktivistler olmaya devam ediyoruz. Bu da bizim size armağanımız.


Koku alma sistemini aktif hale getirdiğimizde pozitif duyguları tetiklediğimizi biliyoruz. Amacımız zihni beslemek, ruhu güçlendirmek ve mutluluk hissi yaratmak. Dünyanın neresinde olursanız olun, içinizde küçük bir Afrika olduğunu biliyoruz. Ve burası ruhunuzda beslenmeyi, kendini kabullenmeyi, sevgiyi ve iyileşmeyi arzulayan bir yer.  


Saf, doğal içerikleri sevgi ve ilahi gayelerle harmanlama, bilinçli olarak gezegenimize ve burada yaşayan hiçbir şeye zarar vermeme sözü veriyoruz. Formüllerimiz, biyolojinizle biyo-özdeş olan besinler, vitaminler ve minerallerle zenginleştirilmiştir. Sürekli gelişiyor, hiçbir şeyin aynı kalmadığını biliyoruz. Ve böylece, nerede yeni veya daha iyi içerik bulursak, verdiğimiz sözleri tutmak için formülleri geliştirmeye devam ediyoruz. 


                                                                             


Vizyonsuz eylem yalnız boşa geçen zaman,

Eylemsiz vizyon sadece bir hayal,

Fakat eyleme geçmiş vizyon dünyayı değiştirebilir, ‘

Nelson Mandela

adsf


Madiba’nın serüveni bize yeni ve güzel bir gerçeklik hayal etme ve gerçekleştirme becerisine sahipsek tarihin üzerimizde hiçbir gücü olamayacağını öğretiyor. Biz zihni yüceltecek ve kutsallığını tekrar ortaya koyacak güzel deneyimleri görselleştiririz. Zor, rahatsız edici veya uygunsuz dahi olsa daima doğru olanı yaparız. Bu para kazanmaktan daha önemlidir. Para gelir ve gider, ama doğruluk baki kalır. 


Güvenilirliğimiz, gerçek olana olan bağlılığımızdan kaynaklanıyor. Varoluş nedenimizi geçerli kılmak veya hak etmediğimiz satışlar yapmak için logolar kullanmıyoruz. Kendi doğruluk alanımızda duruyor ve bekçilerinin onayına ihtiyaç duymayan özgün bir güzellik ürünü sunmanın değerini biliyoruz. 


Tüketicileri içerik ve bunların arkasındaki gerçekleri anlama konusunda eğitmeyi kendimize görev edindik. Afrika bize güçlü bireyler olmayı öğretiyor ve bu bizim mirasımız.


Herkese iyilik etme niyetiyle özverili bir şekilde hizmet ediyoruz. Bir cilt bakım markası olarak, insanlık için büyük bir şeyde küçücük bir rol oynadığımızı biliyoruz. Ürettiklerimize kalbimizi de koyuyor ve ürünlerimiz cildinize her dokunduğunda, sevgimizi ve niyetimizi anlayacağınıza inanıyoruz.