Africology Nedir?

Africology’nin cilt bakım ürünleri cildi canlandırmak ve serbest radikallerin, stresin ve sert Güney Afrika iklim koşullarının neden olduğu hasara karşı korumak için geliştirilmiştir.

Africology, Güney Afrika’nın bazı yerel bitkilerinin iyileştirici özlerinden faydalanmaktadır. Cilt bakım ürünlerimizdeki aktif içerikler hasar görmüş cilt dokusunu onarmada ve zarar görmüş cildin eski haline kavuşmasında değerli maddelerdir. Bu engelleyici süreci başlatmak için asla çok genç olamazsınız.

Fiziksel bedenlerimiz er ya da geç yaşlanacak olmasına rağmen, bu süreci güçlü bir şekilde yavaşlatabiliriz. Derma kozmetikler cilde odaklanarak, su kaybına ve serbest radikallerin yaratacağı hasarlara karşı korur. Günlük uygulamadaki enerji kullanımı içten dışa doğru çalışarak vücutlarımızdaki her bir hücredeki hasarın onarılmasına yardımcı olur.

Pozitif bir iç dünya yaşlanmayan bir oluş yaratır. Sahip olduğunuz her düşünce, heyecan ve hisle birlikte sinir sisteminiz vücudunuzu düzenleyen kimyasal mesajlar oluşturarak fizyolojisinde hafif değişiklikler geçirir. Bu biyo-kimyasal ileticiler sürekli olarak hücre, doku ve organlarınızı oluşturan moleküllere şekil verir.

Africology – Size ve dünyaya karşı hassastır : % 100 Doğal Esans Yağları, Doğal Bitki Özleri, Çevre Dostu.

 

Vizyonumuz

Bitki yaşamının iyileştirici güçlerine ve esans yağlarının onarıcı gücüne karşı tutku doluyuz. Aynı zamanda, geleneksel iyileştiricilerimizin bilgeliğine derin bir saygı duyuyoruz. Amacımız bu bilgeliği herkesle paylaşmaktır.

İnsanların potansiyellerinin farkında olmalarını sağlıyor ve ayrıca hayatlarını en iyi şekilde yaşamaları için onlara bir imkan veriyoruz!

Pozitif bir iç dünya, sınırsız bir potansiyelle yaşlanmayan varlık yaratır; gerçek güzellik doğuran fiziksel enerjileri açığa çıkarır.

Daha güvenli ve uyumlu bir dünya, insanın kendi bilincinde başlar.

 

Formüllerimiz 

Mümkün olduğunda sadece organik içerikler kullanıyoruz. Ürünlerimiz, zararlı koruyucular ihtiva eden zehirli kimyasallar içermez. Amacımız; sağlık kazandırma sürecinde, doğanın bilgeliğini yakalamaktır. Doğanın özünün, sinerjik olarak enerji sisteminize etkileşim halinde olduğunu bilmek, ürünlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Formüllerin sorumluluk duygusuyla oluşturulması gerektiğine inanıyoruz; bu yüzden güvenli, doğal koruyucular kullanıyoruz. Doğal bitki özlerimizi muhafaza etmek için paraben kullanamayız: canlı özütlere kimyasallarla zarar vermenin bir mantığı yoktur.

Cildi besleyen ve cildin fonksiyonlarını düzenleyen besin maddeleri için zararlı olabilen parafin yağı yerine onarıcı özellikleri açısından bitki yağları kullanmayı tercih ediyoruz. Kullandığımız yağlar, su kaybını önleme ya da en aza indirgemede yardımcı olur.

Cildinizdeki doğal olmayan tedavilerden kaynaklanan bakımsızlığı gidermesi için bitki yağlarına kısa bir süre tanıyın.

Olumlu düşünce, yeterli dinlenme ve dengeli bir diyet, genç ve sağlık bir görünüme doğru atılan önemli bir adımdır.

 

Cennetsi Aromalar

Aromaların zihin ve vücut üzerindeki etkileri günümüzde her zaman olduğundan daha geniş ölçüde kabul edilmektedir. Bir aroma kokladığımızda beynin hatıra ve duyguları kontrol eden bölgesine bir sinyal gönderildiği bilinmektedir. Aromaların ruh halimiz, hatıralarımız ve hatta davranış şeklimiz üzerinde güçlü bir etkisi olabileceğini kabul etmekteyiz ve bu nedenle hislerimizin kapılarını açmak ve zihnimizi rahatlatmak için yalnızca doğal esans yağları kullanımını güvence altına almak için çok çaba sarf ederiz.

 

Çevre Dostu Spa

Size söz veriyoruz!

Africology’de saflığımızı ve çevresel görüşümüzü tüketiciye ifade eden iki logo geliştirdik.

Logomuzu nerede görürseniz şunlardan emin olabilirsiniz:

Cilt bakımı ve kozmetikte yaygın olarak kullanılan zararlı kimyasallar kullanılmamaktadır; bakınız “Güvenli Cilt Bakımı”

Hayvanlardan çıkarılan içerikler kullanmadığımız gibi hayvanlar üzerinde yapılan testleri onaylamıyor ve uygulamıyoruz.

Ürünlerimize hoş koku vermek için % 100 saf doğal esans yağları kullanmaktayız.

Çevre dostu ve dönüştürülebilir ambalajlar kullanmaktayız.

Mümkün olduğunda organik bileşenler tedarik etmekteyiz.

İşimizin tamamı çevresel sorunlar hakkında bilinçlilik yaratmaya ve desteklemeye yardımcı olmaktadır.

Zor durumdaki insanları geliştirmek ve kalkındırmak için sürekli çaba harcamaktayız.

Etik bir marka, spa veya kişi olarak, çevremize saygı gösteren ve gezegenimizin kaynaklarını korumaya yardımcı olan eylemleri uygulamaya koymak önemlidir. Etik odaklı ve kimyasal kullanmayan bir markayı seçerek ilk adımı atmış bulunmaktasınız.